Sprzedam używaną spawarkę laserową HARSLE 1000W
| Waga | 950 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3200 × 2500 cm |
| Marka | HARSLE |
| Stan: schorzenie | 95% Nowość |
| Funkcjonować | Spawalniczy |
| Rok MFG | 2021 |
| Model | 1000 W |
| Początek | Chiny |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Termin cenowy | EXW |
| Gwarancja | Rok |
10 w magazynie
Funkcje dla HARSLE Używana Spawarka Laserowa 1000W
- Szybkość spawania jest szybka, szew spawalniczy jest mocny, gładki i piękny, nie jest wymagana żadna dodatkowa obróbka, co oszczędza czas i koszty.
- Ręczna głowica spawalnicza, prosta i elastyczna obsługa, duża odległość spawania i spawanie pod dowolnym kątem.
- Element spawalniczy nie ma odkształceń, czernienia, śladów spawania, a obszar spawania ma niewielki wpływ na ciepło.
- Spawanie laserowe wymaga mniej materiałów eksploatacyjnych, ma dłuższą żywotność, jest bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla środowiska.
Informacje o firmie
VIGERT mainly cooperates with large factories to recycle many mechanical equipment such as second-hand bending machines, second-hand shearing machines, and second-hand hydraulic presses. Professional engineers will test and debug the machines. After they are qualified, the machines will be maintained and repaired, ultimately providing customers with We provide high-quality second-hand mobile phones that are as good as new ones.
Firma VIGERT ma duży zakres działalności i szeroki zasięg, opowiadając się za współpracą, w której wszyscy wygrywają, zamieniając odpady w skarb i poruszając bezczynnymi aktywami, jest twoją i moją wieczną pogonią.
Serwis posprzedażowy używanej spawarki laserowej
- Oferujemy roczną gwarancję na wszystkie używane maszyny firmy VIGERT, dzięki czemu klienci nie będą się martwić o jakość i konserwację.
- VIGERT może zaoferować usługę odnowienia dla wszystkich maszyn, może pomóc klientom pozbyć się obaw związanych z procedurami importu.
- VIGERT posiada doświadczony zespół wsparcia technicznego, który pomaga klientom rozwiązywać wszelkie problemy z maszynami w krótkim czasie.
- VIGERT istnieje od ponad 15 lat i obsługuje ponad 10 000 klientów na całym świecie. Zdobyliśmy zaufanie ich wszystkich.

Dlaczego warto wybrać firmę VIGERT?
VIGERT jest od wielu lat profesjonalnym sprzedawcą używanych maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.