Použitý vysoce výkonný soustruh DOOSAN Lynx 220A
| Hmotnost | 950 kg |
|---|---|
| Rozměry | 3200 × 2500 cm |
| Značka | DOOSAN |
| Stav | 95% Nový |
| Funkce | Řezání |
| Rok MFG | 2020 |
| Modelka | Lynx 220A |
| Původ | Jižní Korea |
| Způsob platby | T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Jeden rok |
10 skladem

DOOSAN Použitý vysoce výkonný soustruh Lynx 220A
Popisy pro DOOSAN Used High Performance Lathe Machine Lynx Series
The compact high-speed turning center with a chuck size of 6/8/10 inches enables machining of round and circular workpieces, and the machining of complex features using the machines’ turning and milling capabilities.
Features for Used High Performance Lathe Machine
- Optimized high performance through high speed and high power spindles
- Shorter machining cycle times via a powerful spindle and structure
- Improved user convenience
- Ergonomic operation panel
- USB port and operator panel rotation
Informace o společnosti
Firma VIGERT spolupracuje především s velkými továrnami, pevné vymáhání použité ohýbačky, použité střihací stroje, použité hydraulické lisy a mnoho dalších strojů a zařízení, profesionální inženýři k testování a odladění stroje, kvalifikovaná a poté údržba a opravy stroje a nakonec poskytnout zákazníkům vysoce kvalitní použité stroje ne méně než zcela nové stroje .
Společnost VIGERT má velký rozsah podnikání a široké pokrytí, obhajuje spolupráci oboustranně výhodnou, přeměnu odpadu v poklad a přemisťování nečinných aktiv, to je vaše a moje věčné úsilí.
After Sales Service for Used High Performance Lathe Machine
- Na všechny použité stroje VIGERT nabídneme roční záruku, takže zákazníci nebudou mít starosti s kvalitou a údržbou.
- VIGERT může nabídnout službu obnovy pro všechny stroje, může zákazníkům pomoci odstranit starosti s postupy importu.
- VIGERT má zkušený tým technické podpory, který pomáhá zákazníkům vyřešit problémy jakýchkoli strojů v krátkém čase.
- Společnost VIGERT byla založena více než 15 let a obsluhovala více než 10 000 zákazníků po celém světě. Získali jsme důvěru všech.
Proč si vybrat VIGERT?
VIGERT je profesionální prodejce použitých kovoobráběcích strojů v Číně po mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.