Używana wysokowydajna tokarka DOOSAN Lynx 220A
| Waga | 950 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3200 × 2500 cm |
| Marka | DOOSAN |
| Stan: schorzenie | 95% Nowość |
| Funkcjonować | Ciąć |
| Rok MFG | 2020 |
| Model | Lynx 220A |
| Początek | Korea Południowa |
| Metoda płatności | T/T |
| Termin cenowy | EXW |
| Gwarancja | Rok |
10 w magazynie

DOOSAN Używana wysokowydajna tokarka Lynx 220A
Opisy dla DOOSAN Used High Performance Lathe Machine Lynx Series
The compact high-speed turning center with a chuck size of 6/8/10 inches enables machining of round and circular workpieces, and the machining of complex features using the machines’ turning and milling capabilities.
Features for Used High Performance Lathe Machine
- Optimized high performance through high speed and high power spindles
- Shorter machining cycle times via a powerful spindle and structure
- Improved user convenience
- Ergonomic operation panel
- USB port and operator panel rotation
Informacje o firmie
Firma VIGERT współpracuje głównie z dużymi fabrykami, naprawami stałymi używane giętarki, używane nożyce, używane prasy hydrauliczne oraz wiele innych maszyn i urządzeń, profesjonalni inżynierowie do testowania i debugowania maszyny, kwalifikowana, a następnie konserwacja i naprawa maszyny, a na koniec dostarczanie klientom wysokiej jakości używanych maszyn nie mniej niż fabrycznie nowe maszyny .
Firma VIGERT ma duży zakres działalności i szeroki zasięg, opowiadając się za współpracą, w której wszyscy wygrywają, zamieniając odpady w skarb i poruszając bezczynnymi aktywami, jest twoją i moją wieczną pogonią.
After Sales Service for Used High Performance Lathe Machine
- Oferujemy roczną gwarancję na wszystkie używane maszyny firmy VIGERT, dzięki czemu klienci nie będą się martwić o jakość i konserwację.
- VIGERT może zaoferować usługę odnowienia dla wszystkich maszyn, może pomóc klientom pozbyć się obaw związanych z procedurami importu.
- VIGERT posiada doświadczony zespół wsparcia technicznego, który pomaga klientom rozwiązywać wszelkie problemy z maszynami w krótkim czasie.
- VIGERT istnieje od ponad 15 lat i obsługuje ponad 10 000 klientów na całym świecie. Zdobyliśmy zaufanie ich wszystkich.
Dlaczego warto wybrać firmę VIGERT?
VIGERT jest od wielu lat profesjonalnym sprzedawcą używanych maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.