Centru de prelucrare HARDINGE second hand GX 1000 PLUS second hand
| Greutate | 950 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 3200 × 2500 cm |
| Marca | BRIDGEPORT |
| Condiție | 90% Nou |
| Funcţie | Tăiere |
| Anul MFG | 2013 |
| Model | GX1000 PLUS |
| Origine | China |
| Modalitate de plată | T/T |
| Termen de plata | EXW |
| garanție | Un an |
10 în stoc

HARDINGE Second Hand Machining Center
Information for HARDINGE Second Hand Machining Center
Centrele de prelucrare verticale de performanță Bridgeport® GX-Series și centrele de foraj/filetare sunt proiectate pentru flexibilitate și debit și construite pentru un mediu de producție. Ideale atât pentru atelierele de lucru, cât și pentru OEM, aceste mașini robuste, de înaltă calitate, foarte specificate, au fost dezvoltate pentru aplicații care necesită viteză, precum și precizie. Designul unic permite mașinilor să se suprapună literalmente unul pe altul pentru a utiliza mai bine spațiul valoros de podea și pentru a promova fabricarea celulelor și perfecte pentru automatizare. Adăugați niște roboți sau un sistem portal și vă puteți crește productivitatea practic fără costuri de muncă.
Caracteristici pentru Centrul de prelucrare HARDINGE Second Hand
- Căile de ghidare liniare pentru utilizare grea, șuruburi cu bile și antrenări cu axe
- Schimbatoare automate de scule de mare capacitate, performante rapide
- Eliminarea mișcării Z-axiale
- Sistem de ax de contact dublu BIG-PLUS
- Manual ușor de utilizat Ghid I software
- Soluții rotative Forkardt
Specificații
| Axul HP (S6 25%) | 15 kW (Fanuc) 15,2 kW (Siemens) 13 kW (Heidenhain) |
| Viteza axului (max) | 8.000 RPM |
| Călătorii: X, Y, Z | 1.020 mm x 540 mm x 540 mm |
| Suprafata de lucru | 1.120 mm x 540 mm |
| Conic al axului | # 40 BIG-PLUS |
| Schimbător de scule | 20 unelte |
| Control Tip | Fanuc i-Serie GX Siemens 828D Heidenhain TNC 620 |
| Aproximativ. Greutatea mașinii | 5.500 kg |
| Spațiu de pardoseală (L x l x H) | 2.935 mm x 2.190 mm x 2.713 mm |
Informatiile Companiei
Compania VIGERT cooperează în principal cu fabrici mari, recuperarea fixă a mașini de îndoit folosite, mașini de forfecare folosite, prese hidraulice folosite și multe alte mașini și echipamente, ingineri profesioniști pentru a testa și depana mașina, calificați și apoi întreținerea și repararea mașinii și, în sfârșit, oferă clienților mașini folosite de înaltă calitate nu mai puțin decât mașini noi-nouțe .
Compania VIGERT are o gamă largă de afaceri și o acoperire largă, susținând cooperarea câștig-câștig, transformând deșeurile în comori și facerea mișcării activelor inactive, este urmărirea voastră și a mea eternă.
Serviciu post-vânzare pentru Centrul de prelucrare second hand HARDINGE
- Vom oferi o garanție de un an pentru toate utilajele VIGERT second hand, astfel încât clienții să nu aibă grijă de calitate și întreținere.
- VIGERT poate oferi serviciul de reînnoire pentru toate utilajele, poate ajuta clienții să înlăture grijile legate de procedurile de import.
- VIGERT are o echipă de suport tehnic cu experiență pentru a ajuta clienții să rezolve orice probleme ale mașinilor într-un timp scurt.
- VIGERT a fost înființată de mai bine de 15 ani și a deservit mai mult de 10.000 clienți din întreaga lume. Am câștigat încrederea tuturor.
De ce să alegeți VIGERT?
VIGERT este un dealer profesionist de mașini pentru prelucrarea metalelor uzate în China de mulți ani, producțiile noastre au fost vândute în peste 100 de țări din lume!
Recenzii
Nu există recenzii până acum.