Mașină de perforat mecanică YANGLI JC23-63A folosită
| Greutate | 950 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 3200 × 2500 cm |
| Marca | YANGLI |
| Condiție | 95% Nou |
| Funcţie | Lovitură de pumni |
| Anul MFG | 2017 |
| Model | JC23-63A |
| Origine | China |
| Modalitate de plată | T/T |
| Termen de plata | EXW |
| garanție | Un an |
10 în stoc

YANGLI Mașină de perforat mecanică folosită 63T
Caracteristici pentru YANGLI Mașină de perforat mecanică folosită seria J23
- Arborele cotit orizontal.
- Ambreiaj rigid cu cheie rotită.
- JD23-63/A/80A: structură dublă cheie rotită.
- Reglare manuală a înălțimii matriței cu afișaj de scară.
- Oprire de urgență montată pe prese de tip A pentru a opri alunecarea în intervalul 0°~135. perdeaua luminoasă este opțională.
Informatiile Companiei
Compania VIGERT cooperează în principal cu fabrici mari, recuperarea fixă a mașinilor de îndoit uzate, grinda oscilantă la mâna a doua mașini de tuns, mașină de stantat mecanică folosită, prese hidraulice folosite și multe alte mașini și echipamente, ingineri profesioniști pentru a testa și depana mașina, calificați și apoi întreținerea și repararea mașinii și, în sfârșit, oferă clienților mașini folosite de înaltă calitate nu mai puțin decât noi. masini.
Compania VIGERT are o gamă largă de afaceri și o acoperire largă, susținând cooperarea câștig-câștig, transformând deșeurile în comori și facerea mișcării activelor inactive, este urmărirea voastră și a mea eternă.
Serviciu post-vânzare pentru mașină de perforat mecanică uzată
- Vom oferi o garanție de un an pentru toate utilajele VIGERT second hand, astfel încât clienții să nu aibă grijă de calitate și întreținere.
- VIGERT poate oferi serviciul de reînnoire pentru toate utilajele, poate ajuta clienții să înlăture grijile legate de procedurile de import.
- VIGERT are o echipă de suport tehnic cu experiență pentru a ajuta clienții să rezolve orice probleme ale mașinilor într-un timp scurt.
- VIGERT a fost înființată de mai bine de 15 ani și a deservit mai mult de 10.000 clienți din întreaga lume. Am câștigat încrederea tuturor.
De ce să alegeți VIGERT?
VIGERT este un dealer profesionist de mașini pentru prelucrarea metalelor uzate în China de mulți ani, producțiile noastre au fost vândute în peste 100 de țări din lume!
Recenzii
Nu există recenzii până acum.